Aizmirstiet par rotu kastītēm! Mūsdienu meitene savas rotas un aksesuārus glabā nevis paslēptus kastītē, kur tos neviens neredz, bet tieši pretēji- cenšas rotas glabāt tā, lai tās vienmēr būtu redzamas un pat kļūtu par interjera dekoru. Ja arī Jūs meklējat iedvesmojošu ideju, šajā blogā atradīsiet vairākas!

Koka motīvs, kuru izgrezno karājošas rotas, tas ir ļoti populārs rotu turētājs. Rotu koku ir daudz un dažādu: no māla, īstā koka (visbiežāk koka zariņi) vai pat no metāla. Zemāk ir dažas bildītes, kurās tiek atspoguļots koka skaistums un funkcionalitāte izgreznojot to ar saviem aksesuāriem.

Ne mazāk iespaidīgi izskatās aksesuāri, kas ir pakarināti uz gleznas rāmja. Rotas kļūst par interjera daļu. Tas ir diezgan populārs aksesuāru glabāšanas veids, kas ir lieliski piemērots auskariem un kakla rotām. Šāda veida rotu pakaramais bieži ir ļoti unikāls, tas pat tiek izgatavots un dekorēts ar rokām. Lūk, daži piemēri.

Meitenēm, kuras vēlas oriģināli pakarināt rotas, piedāvājam ļauties fantāzijas lidojumā. Par lielisku rotaslietu pakaramo var kļūt māla traucinš, svečturi un citas mīlīgas un skaistas lietas. Daudzas modes blogeres kosmētiku vai rotaslietas glabā uz paplātēm vai traukos. Tādējādi uzreiz tiek atklāts rotaslietu skaistums un Jūs nemaz nepamanīsiet, cik bieži Jūs gribēsiet ar tām uzposties! Piedāvājam aplūkot vēl dažas idejas, kā var skaisti salikt vai pakarināt Jūsu rotas.