Tuvojas jaunais mācību gads un ne viena meitene (un ne viens puisis!) vēlas atjaunināt savu garderobi, un par īpaši svarīgu tās daļu kļūst mugursom, kura daudziem ir vajadzīga ikdienā. Lai skolas dienas nebūtu garlaicīgas, parūpējāmies par stilīgiem aksesuāriem: mugursomas, penāļi, somiņas-maisiņi, piesprādzējami mugursomu aksesuāri, eko somas grāmatām un cits vajadzīgais "stuff". Protams, mēs sagaidām daug vēstuļu un ziņu, kā arī komentāru sociālajos tīklos ar jautājumiem par katru mugursomu- vai tā ir izturīga, vai smērējas, vai (un cik stipri :O) tās ir mīkstinātas... Vēlos atvieglot savas mīļās asistentes, kura ikdienā atbild uz Jūsu jautājumiem, dzīvi, tāpēc nolēmu padalīties ar savu personīgu un arī visas komandas iespaidu par šīm mugursomām. Izlasi- varbūt uzreiz sapratīsi, kuru no Diavolesa mugursomām vēlies pasūtīt šogad! :)

Mi - Pac

Mi-Pac ir Lielbritānijas preces zīmols, kuru jau otro gadu varat iegādāties Diavolesa.lt veikalā. Kvalitāte- ļoti laba. Protams, Mi-Pac mugursoma ir arī man pašai. Personīgā pieredze: mugursoma kalpo ilgi, lences paliek mīkstākas un pielāgojas pie ķermeņa jau pirmajā nēsāšanas dienā. Lielākajā šo mugursomu daļā ir ir speciāls caurums gumijas vadam, kuru varēsiet izmantot austiņu vai tumbiņu vadam. Kā arī, tās ir mugursomas, kurās ir ne tikai iekšējā kabata mugursomai, taču arī speciāla sprādze ar līplenti tās aizveršanai. Mi-Pac mugursomu pamats ir cietāks, salīdzinot to ar citām mugursomām. Domāju, ka šo mugursomu var nēsāt par divus mācību gadus, bet protams, kā arī ar drēbēm un apaviem- tos nesargājot, tie nolietojas ātrāk.
Mi-Pac mugursomas dar sadalīt vairākās grupās. Viena- tā ir "Classic" ("Klasiskās") mugursomas. To cena ir mazāka, dizaini- nedaudz vienkāršāki, ikdienas stila, neizlecoši. Tās ir mugursomas ar nosaukumiem "Classic", "Stars", "Nordic". Šī kolekcija gluži nav mainījusies kopš tās radīšanas brīža, un tas attaisnoju kolekcijas nosaukumu- klasiskās mugursomas.


Cita Mi-Pac mugursomu grupa- "Gold" ("Zelta") kolekcija, kuras nosaukums arī atspoguļo galveno kolekcijas ideju- tās ir ekskluzīvas, greznas mugursomas, šūtas no dārgākiem, stilīgiem audumiem. "Gold" mugursomas varat pieskaņot pie sava stila un nēsāt kā ekskluzīvu aksesuāru somas vietā. Šajā kolekcijā ir "Tumbled", "Rubber", "Perf", "Cracked", "Script", "Patent" un citas līdzīgas mugursomas. Protams, daudziem patīk šādas mugursomas nēsāt arī skolā. Es esmu par- man patīk ekskluzīvs stils, laba kvalitāte, aksesuāri, kuri pasaka vairāk kā vārdi!

"Full Print" mugursomas

Spilgtas, stilīgas, oriģinālas un tās vienkārši nevar nepamanīt! Diavolesa.lt veikalā ir divas šādu mugursomu " saimes". Vienas ir šūtas tikai no "Full Print" auduma, t.i. pat to lences ir šūtas no krāsainā "Full Print" auduma. Šādas ir "Marble Dark", "Emoji", "Galaxy" un līdzīgas mugursomas. To lences ir mīkstas, mugurpusē nedaudz mīkstinātas. Dažas šī modeļa mugursomas ir vieglākas, taču to kvalitāte un izturība ir tik pat laba kā tā, kuras ir šūtas no biezāka un smagāka auduma.

Citas mugursomas, kuras mēs saucam par "Full Print", ir ar krāsainu stampu priekšpusē, bet ir labāk piemērotas skolas vajadzībām, tās ir ar divām atsevišķām nodaļām. Vienā no nodaļām ir speciāla vieta pildspalvām. Abi varianti ir lieliski piemērot skolai (bieži sagaidām jautājumu "vai mugursoma ir piemērota skolai?"), taču mugursomas ar stampu tikai priekšpusē ir vairāk piemērotas jaunāku skolēnu vajadzībām. Tādas ir mugursomas "Flamingo", "Palm", "Boho Turquoise".

Diavolesa mugursomas ar uzrakstiem un zīmējumiem

Daudzi atpazīst šīs mugursomas- līksmi uzraksti un attēli, stilīgas krāsas pievērs uzmanību Diavolesa.lt veikalā un arī pilsētas ielās. Vienmēr priecājos, kad ieraugu pircējus ar šīm mugursomām. Ir tik jauki saņemt Jūsu bildes! Kā daudzi jau esat ievērojuši, vai varbūt dzirdējuši no draugiem, šīs mugursomas izceļas ar savu labo kvalitāti, universalitāti, ilglaicīgumu. Tās ir ļoti ērtas, un lences ir piemērotas lielākam svaram, tās ir platas un nedaudz ieliektas, protams, arī mīkstas. Tās ir dekorētas ar oriģināliem Diavolesa.lt dizainiem, kas ir radīti pēc individuāla pasūtījuma. Tās ir mugursomas "Allergic To School", "Troublemaker", "Hehe Ok", "Meow" un citas.

Diavolesa mugursomas - “Patches” kolekcija

Trend'i ir trend'i un dažreiz var zaudēt prātu to dēļ. Šobbrīd man tik ļoti patīk ziedi! Priecājos, jo varu pasludināt, ka ziedu motīvi ir parādījušies Diavolesa.lt veikalā un nevis jebkādā veidā, bet vislabākājā- mugursomas ir dekorētas ar ziediem un tās lieliski saskan ar līksmiem uzrakstiem. Piemēram, tagad varat iegādāties mugursomu ar uzrakstu "School ruined my life".

Vairāk par pašu mugursomu: tik pat kvalitatīvs un izturīgs modelis, mīkstas lences un mīkstinājums muguras daļā. Ziedi ir termo pārneses druka un tā ir ļoti augstas kvalitātes, spilgtu krāsu. Man personīgi ļoti patīk zilas krāsas mugursoma ar ziediem un uzrakstu "Not Interested". Zila krāsa lieliski saskan ar ziedu motīviem. Bez šaubām, jau tagad var redzēt, ka melnas krāsas mugursoma ir populārāka un iekaro meiteņu sirdis ❤

Aicinu aplūkot visas šī gada “top” mugursomas >> 2017 gada mugursomu kolekcija

- Diavolesa ✾ ✿ ❀