KAKLAROTAS, Ķēdītes sievietēm

Šeit ir 309 preces.

Preces lapā

Rādīt 1 - 36 of 309 precēm

Lielā Diavolesa kakla rotu izvēle pārsteidz un tāpēc bieži ir grūti izvēlēties! Nesatraucies- jebkurā gadījumā ar vienu kaklarotu visiem svētku gadījumiem nepietiek. Ir nepieciešams iegādāties vienu, kas ir vairāk ikdienas stila, ko ir vieglāk pieskaņot pie tādām drēbēm, kuru Tev ir visvairāk. Citu izvēlies vakaram- greznāku, ar vairāk spīdīgu detaļu. Šobrīd vispopulārākā kaklarota ir čokers.

Kaklarota ir neatņemams katras sievietes un meitenes aksesuārs, kurš atdzīvina un piešķir ekskluzīvu tēlu. Modernas kaklarotas ir tik dažādas, ka tās var izvēlēties atbilstoši stilam un dzīvesveidam. Izvēloties kaklarotu nepieciešams ņemt vērā arī sejas formu. Garas kaklarotas ideāli der dāmām, kuras vēlās pagarināt kvadrāta vai trijstura sejas formu. Tikmēr dimanta vai ovāla formas sejām vislabāk piestāvēs īsas un masīvas kaklarotas vai kaklarotas no auduma. Tikmēr kaklarota uz smalkas ķēdītes piešķirs balansu apaļai sejas formai.

ĶĒDĪTES

Piekariņš uz kakla nebūtu pilnīgs aksesuārs, nesaskaņojot to ar sievišķīgu ķēdīti. Sieviešu ķēdītes ir dažādas - garas, īsas, zelta, sudraba, bronzas vai pat melnas. Gara kaklarota var būt gan eleganta, gan jauneklīga, kā arī traka un var pievērst uzmanību. Diavolesa.lv interneta veikalā ķēdītes sievietēm un meitenēm piedāvājam kōpa ar stilīgiiem kuloniem. Jā meklējat minimāla dizaina ķēdītes, ideāli noderēs kaklarota no zelta un piekariņi “Minimalistic”. Ja vēlaties masīvu ķēdīti un kulonu, derēs modernā dizaina kaklarota „Geometric Deer”, kura attēlo briedi. Visas šīs un citas kaklarotas var iegādāties internetā, Diavolesa.lv interneta veikalā.

KATEGORIJAS

PREČU FILTRS

Ātra piegāde v
Kleitas!
Atsauksmes
Kategorijas " Kaklarotas " novērtējums ir 4.60 no 5 , kas balstīts uz 387 pircēju atsauksmēm!