BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ!

Ja pasūtījuma pārsniedz 60 Eur - piegāde visā Latvijā ir bezmaksas. Ja pasūtījuma summa ir mazāka par 60 Eur - piegāde maksā no 2.90 Eur. Piegādes cena ir atkarīga no tā, kādu piegādes veidu izvēlēsieties. Piegādes veidu varēsiet izvēlēties preču grozā.

PIEGĀDES VEIDI, CENAS UN TERMIŅI

  • Omnivas pakomāti. Piegādes cena 2,90 Eur. 

PIEGĀDES LAIKS

Cik ilgā laikā tiks piegādātas preces ir atkarīgs no tā, vai prece ir pieejama mūsu noliktavā, vai tā tiks pasūtīta no ražotāja.

  • Ja prece ir pieejama noliktavā, to varēsim piegādāt 1 - 3 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža. *
  • Ja preces noliktavā nav, tad piegāde notiek 7 - 26 darba dienu laikā. *
  • Apavu piegādes termiņš ir 5-8 darba dienas.

    *Piegādes termiņš tiek norādīts pie katras preces. Ja Jūsu pasūtījumā būs preču, kuru piegādes termiņš ir 14-26 d.d., visu pasūtījumu piegādāsim tad, kad šīs preces saņemsim no izgatavotāja. Ja vēlaties saņemt preces, kuras šobrīd ir pieejamas noliktavā ātrāk, tad veiciet divus atsevišķus pasūtījumus, kur vienā no tiem būtu preces pieejamas noliktavā, un citā- tikai preces, kuras būs nepieciešams pasūtīt.

PIEGĀDES VIETA

Jā izvēlaties piegādes veidu Omnivas pakomāts, Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts tieši uz izvēlēto pakomātu. Tiklīdz pasūtījums tiks piegādāts uz pakomātu, saņemsiet SMS ziņu uz norādīto telefona numuru un e-pastu.

Izvēloties piegādi ar DPD kurjeriem, par plānojamo piegādi kurjers Jūs informēs telefoniski un atvedīs pasūtījumu Jums ērtākajā laikā. 

PREČU PIEGĀDE UZ ĀRZEMĒM

Preces uz ārzemēs piegādājam ar DPD kurjeru. Piegādes cena ir sākot no 8,90 EUR. Precīzu piegādes cenu redzēsiet grozā, izvēloties piegādes valsti.

ĀTRA UN BEZMAKSAS PIEGĀDE

Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 79 €

VIENKĀRŠA PAKOMĀTU ATGRIEŠANA

14 dienu atgriešanas politika ar naudas atmaksas garantiju

Aizsargāta maksāšana garantēta

SSL šifrēšanas tehnoloģija nodrošina augstāko drošības līmeni

Produkts pievienots vēlmju sarakstam

Taču vispirms sīkfaili 

Lai nodrošinātu Diavolesa.lv darbību, tiek lietoti būtiskie sīkfaili. Mēs vēlamies lietot citus sīkfailus, lai uzlabotu un personalizētu jūsu apmeklējumu, pielāgotu mūsu rādītās reklāmas platformā Diavolesa un partneru vietnēs, kā arī analizētu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Taču tikai tad, ja tam piekrītat. Uzziniet vairāk par savām iespējām mūsu sīkfailu politikā.