AUSKARI INTERNETĀ

Šeit ir 785 preces.

Preces lapā

Rādīt 1 - 36 of 785 precēm

Pie augsti saceltiem matiem kaut kā pietrūkt? Jā, auskaru! Skaisti auskari var piešķirt acīm mirdzumu, vizuāli slaidināt sejas formu. Auskari ir der arī tad, kad mati nosedz ausis. Ja vēlies radīt boho meitenes izskatu, tad lieliski derēs lielāki, garāki auskari, un ja vēlies izskatam piešķirt nedaudz mirdzuma- izvēlies smalkākus auskarus. Šajā kategorijā atradīsi neparastus auskaru modeļus, tāpēc paļaujies uz Diavolesa moto- nebaidies eksperimentēt!

Auskari ir aksesuāri bez kā nevar iztikt gandrīz neviena sieviete. Tā tam jābūt! Sieviešu auskari ir kā garšviela ēdienam, tāpēc tiem jābūt katras sievietes rotaslietu kastītē. Šīs rotaslietas atklāj patieso sievietes raksturu un stilu, un ir tikpat svarīgs sievietes aksesuārs kā rokassomiņa vai grims.

Sejas formai piemēroti auskari  padara seju skaistāku un graciozāku, izceļ skaisto vai, gluži pretēji - slēpj nepilnības. Ja jūsu sejai ir apaļa forma, tad jums vispiemērotākie būs garie auskari, kas vizuāli pagarina jūsu seju un kompensē tās apaļo formu. Sirds formas sejas īpašniecēm ar šauru zodu jāizvēlas apvērsti trīsstūra formas auskari. Garenai sejai (piemēram, nedaudz iegarenai un iegarenākai ovālai sejai) labākā izvēle būs mirdzoši, apaļas formas auskari. Vidēja garuma auskari ar apaļām detaļām ir piemēroti kvadrātveida sejas īpašniecēm. Gandrīz visu formu un izmēru auskari ir piemēroti ovālai sejas formai, tomēr trīsstūra veida auskari vislabāk izcels šai sejas formai raksturīgos vaigu kaulus.

Nav brīnums, ka, pateicoties pīrsingu ienākšanai modē un to spēkam veidot un mainīt izskatu, dizaineri tos veido dažādās formās, izmēros, dizainos un no dažādiem materiāliem. Mūsdienās piedāvājums ir tik plašs, ka dažreiz ir ļoti grūti izvēlēties. Par laimi, tiem, kuri vēlas izvairīties no ilgajām iepirkšanās stundām īsto un vienīgo auskaru meklējumos, labākais veids, kā tos atrast, ir interneta veikals. Diavolesa.lv interneta veikalā ir pieejami zelta ausakri internetā, sudraba auskari, pērļu auskari, dažādi zelta auskari riņķīši, tāpēc jūs noteikti atradīsiet un izvēlēsieties savai sejas formai un savam stilam piemērotākos.

KATEGORIJAS

PREČU FILTRS

Ātra piegāde v
Kleitas!