PREČU ATGRIEŠANA UN APMAIŅA      

14 DIENU LAIKĀ NO PREČU PIEGĀDES DIENAS JŪS VARAT:

  • Apmainīt preci pret citu.
  • Atgriezt par preci samaksāto naudu.

Uzmanību! Preces atgriešanas izmaksas netiek apmaksātas. Vēloties atgriezt preci, Vēloties atgriezt preci, Pircējam tā jānogādā pašiem vai ar kurjeru dienestu uz norādīto adresi: Hokejam.lv, Rumbulas iela 7, Rīga, LV-1035, Tel. +37166164085. 

Kopā ar atgriežamo preci (precēm), Pircējam jāatsūta atgriešanas forma. To varat lejuplādēt šeit.

Uzmanību! Preces atgriezt izmantojot "Latvijas Pasts" pakalpojumus nedrīkst! Sūtīt preces uz tuvāko pakomātu arī nedrīkt. Preces jānogādā pašiem vai kurjeram tieši uz norādīto atgriešanas adresi!

NAUDAS ATGRIEŠANA

Likumā paredzētajā kārtībā, Pārdevējs apņemas atgriezt naudu 7 d.d. laikā pēc preces saņemšanas un atbilstības noteikšanas, t.i. netiek uzieti bojājumi, defekti, detaļas ir veselas, ir visi iepakojumi, etiķetes.

Ja klients ir izmantojis papildus atlaidi (piem. bezmaksas piegāde) un vēlāk pasūtījumu atceļ (atgriež) kādu no pasūtītajām precēm, "Diavolesa.lv" patur tiesības no atgriežamās summas izrēķināt piešķirtās atlaides summu. Piemēram, pērkot preces par 60 EUR automātiski tiek piešķirts īpašais piedāvājums - bezmaksas preču piegāde, tomēr, ja klients atgriež vienu vai vairākas preces un atlikušo preču summa nesasniedz 60 EUR, bezmaksas piegādes piedāvājums tiek anulēts un piegādes cena tiek izrēķināta no atgriežamās summas.


Ražotāji

Kleitas!